Chat

Obrázek uživatele Fanny

tak kdy bude tady ten chat...mohli by jsme diskutovat...

 

Tak vime ze je v poradku a to je podstatne ne?Jen at si uziva leta pak mu to sem nasejrime vsichni najednou.

Obrázek uživatele Pavel50

Dobra zprava. Uz se nemuzu dockat toho sejreni:-))))

Obrázek uživatele vrbata

No Pavlíku, obávám se, aby jsme z toho čekání všichni nezapustili kořeny :-(

Obrázek uživatele lada

jj souhlasím s tebou Stando!!Je na čase vydat se svoji cestou.

 

Ahoj všem,
Co radši tady debatovat, jak se komu daří a jak to dáváte v tom vedru??
Mě se povedlo uvrtat souseda do našeho koně, tak už mám aspoň parťáka na vejslapy..
Docela se mu i daří, dal metr ode mně půl známku, tak to sem pak pošle..už má za sebiu i volání na PČR...docela koukali, vyskladal jim to na kraji lesa jak zajíce :-) ..mě za barákem na poli aspoň jeden kosočtverec hj. Ještě jsem ho neměl, tak potěšil.. jsem jinak se válka vyhýbá..co vy??

Spudde to mi chces rici ze tu munici vytahal na kraj lesa sam?To asi pyrotechnik moc radosti nemel a myslim ze ten pojeb co dostal asi spis pred tebou utajil ne?

Jo vytáhl.. prvnímu psal mě, tak jsem se na to jel podívat..nakonec jsme ještě chvilku okolo smejdili.. ještě tam byla kousek od toho sada příborů, asi v půl metru..no pak už bylo telefon na 112, hlídka tam byla do 15min..a na Pyro jsme už nečekali...

Jo chlapi, ještě jsem se chtěl zeptat, nejste někdo od Tachova nebo planý?
Bydlím to už tři roky a někým vyrazit by bylo fajnový!!

Ja su z Ostrova chlape na valku to tam budete mit asi i urodny vedli tam ustupovky..

Ahoj,
Jj, ale mě zatím nic pořádnýho nepadlo, bordel a patrony, to my jde..ráno vyrazim, tak snad něco pipne. Konečně skončili vedra, tak se dá chodit.
Dneska jsem jel kámošovi na svatbu u mýho rodiště, tak jsem to vzal okolo Ejpovic, dva naši soukmenovci tam mávali klackama..tak jsem hned nahlásil vedle na sedadlo, že zetra jdu!!
Z jakýho Ostrova jsi Rozume?? Podle toho su, tak tipuju Moravu.

Pánové-že by Fischeru vytrhali partyzáni koleje,že se to seklo,nebo se vjelo na slepou kolej ? To by bylo škoda ,kdyby se to napořád žvejklo , (tento web !!).. No však čas ukáže ,co to vlasně bylo....frown

Obrázek uživatele vrbata

No vypadá to, že s tou slepou kolejí asi budeš mít pravdufrown Otázkou je, co s tím teď udělá mašinfíra.......blush

Tak jsem byl na čtyři hoďky za jednou sousední vesničkou a bylo to úplně hluchý :-( tak snad zase další víkend se lokace povede :-)

Spudde Ostrov u Karlovych Varu..Nerikej mi ze uplne chlucho.Me jak to do pul hodky neda signal utikam jinam.

Opravdu.. hrozný..ale furt jsem si říkal, že by přece jen něco mohlo..ale nic. Akorát pěknej kus pásu...ale nevím z čeho..při mým štěstí typuju buldozer:-)
Ale ostrov není tak daleko..můžem se domluvit a muzem klidně dát něco společně..vzal bych i souseda:-) ukáže ti ty vyskládané králíky...ja když to viděl, tak jsem se smál jak blázen, ta paní z PČR už moc ne.

Ahoj,
Tak včera byl soused dohledat to místo, kde našel tu munici.
No a co myslíte, volal je znovu, jel jsem mu to zkouknout a čekali jsme na kluky z Příbrami do půl desáté.
Ale už nám to identifikovali...US protitanková...takže hnízdo s dělem...no, ještě to tam projdeme :-)

Obrázek uživatele Kim

Vše nej k jmeninám Luďku

Myslim ze Luda ma ted letani co se tyce tech operaci.Takze az to bude v cajku pojedeme dal ve starych kolejich.Vis jak dovolena hodne se venuje klukovi a do toho ty operace asi s kolenem tusim.

Tomu rozumím, nas malej je jen o něco mladší a každý den je jiný, přece jen, to co jim dáme teď, tak nam Oni dají potom , jeho malej je super, měl jsem tu příležitost, když jsem si byl u něj pro klacek.

No jo vlastně...taky vše nej..

A jak se daří všem ostatním??
Přeci pokecat si tu můžeme všichni...

Obrázek uživatele Kim

Letos na levačku válka žádná

Obrázek uživatele brndoš

Zdravím kolegy a kamarády,letos to je nějaké neúrodné zde v podkrkonší,a nebo prostě jen smůla na lokality.Tak ať se vám ostatním daří o poznání lépe.

Obrázek uživatele Inquisitor

Já válku nesbírám,a mince mi celkem jdou ;-)

No jsou mince a mince..ja ted v nedeli spetken valky.

Když jdou mince, tak mě to taky baví, ale jak říkám, já v neděli ani ...ani klasickou 1ksč ... prostě děs:-).. doufám, že to v sobotu doženou..:-)

Obrázek uživatele Kim

ty mě jsou a ty ale nedělám

Jsou prazdniny hosi..uziva si kluka. Ted je na luzku. Hned jak mu dodelaj tu lobotomii, zas se to tu rozbehne. Trpelivost;-)

Zdary všichni,
Tak dneska jsme byly se sousedem trochu mávat. A srdíčko zaplesalo... střelecký odznak MV, bohužel měl už vypadly smalt.
Pak mi padla medaile FJ k 50letum vlády..krásné jsem si zařval..pak padnul asi divizní znak - štít s modrým podkladem, na kterým je sedící bily králík na kopci - nevíte někdo??

Obrázek uživatele Viki

Ahoj kamarádi Fisheráci, píšu tento text s trochu smíšenými pocity, ale napsat ho musím. Jednak abych vás informoval o jisté novince, a pak také proto abych snad tímto předešel jakýmkoli nedorozuměním. Před pár lety jsem se, stejně jako vy, stal členem Fisherklubu a musím říci, že jsem jím rád dodnes. Pohodovější a profesionálnější stránky s tématikou nám blízkou jsem v Čechách nenašel a to samé platí o partě lidí, která se tam sešla. Bohužel, před nějakou dobou náš klub zamrzl a i když jsem se snažil nabídnout pomoc s opětovným rozhýbáním webu, nepovedlo se. Tedy alespoň zatím, sám ještě doufám, že se věci změní a třeba i že se vše vrátí do původních kolejí a fisherklub.cz bude pod Luďkovým vedením fungovat dál. Luďkovi jsme všichni vděční za to, co pro nás celá ta léta dělal . Momentální situace ale už byla pro nás ostatní neúnosná. S mnoha členy jsem mluvil a ti vyjádřili podporu nápadu pokračovat v klubu - tedy v komunikaci, srazech a sdílení nálezů. Z toho důvodu jsem vytvořil zatím jednoduchý web - fórum, chráněné heslem. Vše je v začátcích, ale už funkční. Nabízím tedy toto řešení minimálně do doby než by se věci na fisherklub.cz zase rozhýbaly. Pokud by to k tomu nesměřovalo, zkvalitníme postupně nový web a přestali bychom ho brát jako řešení prozatímní. Pokud se chcete přidat adresa je www.fisherparta.cz Zaregistrujete se a až vás v administraci odkliknu, budete plnohodnotnými členy. Určitě nemám zájem dělat nějaký masový web. Pouze my, původní členové FK + případně další na naše přímé doporučení. Zdraví, Viki.

Obrázek uživatele Inquisitor

Já se zkoušel zaregistrovat,asi 10x (přes mobil) a vždy mi to napsalo,že jsem špatně opsal bezpeč.kód...málem jsem švihl mobilem o zem..

Obrázek uživatele vrbata

To s tím mobilem je asi nějak špatně, udělej to z kompu, to jde bez problémů ;-)

Obrázek uživatele Inquisitor

Kompa,toho bych tak dve hodiny startoval :-)

Obrázek uživatele Viki

Případně napiš maila, ať šetříš nerva ;-) xrazabx@seznam.cz

Obrázek uživatele Inquisitor

OK díky ;-)

Obrázek uživatele knecht

Tento web, bych velice nerad opuštěl. Dozvěděl jsem se zde spostu věcí a poznal mnoho nových kamarádů. Ale pokud Luďkovi osobní problémy, nedovolují pokračovat, budu velice rád když někdo vymyslí náhradní řešení.  Ahoj Knecht

Obrázek uživatele vrbata

Fisherklub mi umožnil poznat zase pár dalších pohodových chlapů se stejným koníčkem a zažít s nimi pár pěkných hledaček. Mrzí mě, že to tady chcíplo, ale víte asi všichni kde končí vaše příspěvky a dotazy. Když se chceme družit a sdílet svoje nálezy a diskutovat o nich, nezbyde než jít dál. Také bych nerad tuto partu opuštěl, je tady sposta fajn kluků a co nejvíc oceňuji, je kvalitní přístup a slušné chování (oproti jiným webům a skupinám) ale pokud se nic radikálně nezmění, nemůžeme jen sedět a čekat na to, až klub zkolabuje. Hodně štěstí všem! Standa.

Již není co dodat-- vrbata to už napsal...fw 11...

 

Viki--snažil jsem se přihlásit na novou web.adresu ,ktrou udáváš na seznamu.cz a ono mi to nic nenašlo--prosím kde to Mám zadat...Díky..fw11

Obrázek uživatele Viki

Ahoj. Napiš mi mail: xrazabx@seznam.cz ;-)

Obrázek uživatele lada

Nechci zůstat pozadu jdu  s vámi.

Obrázek uživatele Kostin F5

Pokud to platí i pro mě,rád se zaregistruji i v novém webu.Sice nejsem válkař,a spousty věcí o kterých si píšete,mi říkají pramálo,ale rád si rozšiřuji obzory.Navíc,na cokoli jsem se ptal, tak jste se mi pokusili pomoci,a toho vážím.Mějte se fajně a čistý pípance.Kostin F5

Obrázek uživatele vrbata

Já jsem mincičkář a jsem tu taky cheeky

Obrázek uživatele Inquisitor

Já mam také raději mince,než válku ;-)

Obrázek uživatele ricci_kent

...aj já...taky spíše dálnější historie...

 

 

To já mám rád radši poklady a čím těžší,tím lepší.laughlaughJinak pozdravuji Makulka007.Kdyžtak se Viky taky přidám.

Obrázek uživatele Kim

Ahoj fisherparta je dobrý počin, ale né pro mne moc komplikované stránky.Raději počkám až zas ebude fungovat FK.Tak že FP opouštím.

Obrázek uživatele karlos

Ja doufam ze FK bude fungovat nadale.......Karlos

Obrázek uživatele ludek

S jistotou můžu řicí, že FK bude fungovat už brzy, stejně jako v minulosti. Aktuálně budeme řešit vějaké věci ohledně provozu stránek (technická stránka věci) ale pak už zase pofrčí vše, tak jak má.

Obrázek uživatele Kim

Parádní zpráva.diky

Stránky