Třídílný film Tannbach

Před nějakým časem jsme byly oslovení produkční firmou Cinema Casting s.r.o. k výpomoci sehnání komparzu, pro připravovaný film Tannbach, produkovaný  německou veřejnoprávní televizní společností ZDF. Hned po tom, co jsme informaci uveřejnili, že hledáme komparzisty, se doslova strhl neskutečný zájem z vaší strany, který absolutně předčil naše očekávání (článek o castingu naleznete zde). Z důvodu tak velkého zájmu se prováděl výběr komparzistů na více kol, což prý není vůbec běžné. Přihlásila se spousta lidí a my vám všem za to mockrát děkujeme!

V současné době je film hotový a jeho prezentaci naleznete zde:

zde naleznete i jeho hezkou interaktivní prezentaci:

a zde naleznete video sekci filmu:

Byl jsem se na natáčení filmu jedno dopoledne podívat, ale každý kdo se zúčastnil nějakého natáčení, tak ví, že podstatnou část natáčecího dne zaberou samotné přípravy (příprava kostýmů, prostoru, líčení herců, příprava zvuku, světel, kamer, apod.) viděl jsem tak ze samotného natáčení 10 min. Víc času jsem bohužel strávit nemohl. V každém případě jsme navázali nějaké kontakty, které budou v budoucnu jistě využité. Tvůrci filmu se netají tím, že film má kvalitativně na to, aby dosáhl minimálně podobného ocenění, jako se to podařilo válečnému filmu Unsere Mütter, Unsere Väter (Naše matky, naši otcové), který posbíral až neskutečně mnoho filmových ocenění (jako např. International Emmy Award, atd.). Film Tannbach je také třídílný a tentokrát sleduje osudy stejnojmenné vesnice kterou v dubnu 1945 osvobodí americká vojska, ale musí ji předat Rusům.

Ještě jednou vám všem díky!
za fisherklub.cz
Luděk

 

Komentáře

Obrázek uživatele knecht

Už se těším, až se někde objeví  v češtině.

Jsem rad, ze jsem si tam mohl zahrat - rusacka :)

Obrázek uživatele ludek

Všichni fisherklubáci jste skvěle reprezentovali hereckými výkony laugh za to vám patří obrovský díky!

Obrázek uživatele karlos

uz se tesim az ho uvidim....ikdyz jsem nehral...yes

Těším se na zhlédnutí..blush

No ja si myslim ze na shlednuti v cestine nemame sanci.To sem do kin nepujde.Coz je skoda mohl to byt nebo teda je zajimavy snimek.

Obrázek uživatele knecht

Někdo na to určitě udělá titulky a hodí to na net.

Moc se těším ,až ho shlédnu.....

Obrázek uživatele karlos

na ulozto..jsou ty tri dily ale bez ceskych titulku...skoda....Nenasytna Tiffany mate to nekdo? Karlos

Obrázek uživatele ludek

Právě jsem se dozvěděl, že k filmu se dají už někde stáhnout české titulky (prý na titulky.com?). Mrkněte na to a když tak dejte vědět.