Hledání

Obrázek uživatele Fanny

Tak dneska jdu na chvíli do terénu a snad něco padne!!

 
Obrázek uživatele Fanny

AhojLudku.Tak co nová sonda??Je odzkoušená? dej nějaké preference.

Obrázek uživatele ludek

Tak co jsi vypádloval? Já mám zítra nějakou práci ale odpoledne se chystám na jedno políčko a neděli mám naplánovanou celou na hledání :-) Ty jsi zahlédl něco, co se nám omylem zobrazilo, viď? :-) No člověče, je to o několik tříd někde jinde. Naprostý luxus, něco sem připravuji, tak si můžeš pak počíst…  

Obrázek uživatele Fanny

Ahoj.Něco jo nějaký ty šmuky,knofle atd,jsem vypádloval ve čtvrtek jinak nic moc.Celý víkend jsem v práci tak mám takový malý absták!!!!!!

Obrázek uživatele knecht

Tak včerejšek se vydařil, jediný zajímavý nález byla německá přezka , samozřejmě železná, takže byla kaput. No a u auta jsem zjistil, že jsem někde v lese ztratil klíčky od auta. Musela pro mě přijet žena s náhradními.  Momentálně mám doma tichou domácnost. Už se vám taky podařilo v lese nějaké klíče potratit?

Potratit ne ale kamarad je nechal celou dobu v zadnich vratech a nevsiml si jich tak zavolal brachovi at dorazi z druhymi.Kdyz jsme je nasli radsi mu to ani nerekl.Nemel to zas tak daleko....

Obrázek uživatele brndoš

 Knecht:no popravdě,klíče jsem osobně neztratil,ale již jsem potkal v lese kolegu s detektorem,a když jsem se ho ptal,jak se zadařilo,tak s nas..... obličejem mne ujistil, že to stálo za ho..... a momentálně hledá klíče od auta.Tak nejsi jediný,kdo měl takovou to smůlu :)

Obrázek uživatele ludek

Toho se obávám, že jednoho krásného dne sáhnu do kapsy pro klíče od auta a oni tam nebudou :-) Snažím se na to dát trochu pozor... Taky bych nechtěl zažít to, že přijdu k autu a ono vykradený, jak se to občas stává… Nikomu to nepřeji a doufám, že se tyto stinný stránky hledání vyhnou i vám. 

Obrázek uživatele Fanny

tak jak???jses nejak brzo doma ..kolego...

Obrázek uživatele ludek

Víš jak se to říká, člověk míní bůh mění… Na hledání jsem se včera ani dnes nedostal… Musel jsem řešit něco velice nemilého. Za chvilku si půjdu aspoň vyčistit hlavu na pole za barák… 

Obrázek uživatele Wiking 2

No tak klíče jsem v lese ještě nenechal,ale pro změnu jsem tan nechal nález.Kopnul jsem WH přezku,hezky ji na místě očistil,položil na pařez a normálně jel do prdele.To by jste viděli ten fofr,jak jsem ho mastil nazpátek(-: Čekala tam na mě,naštěstí(-: A ještě k autu-loni jsme jeli od Chotěboře domu do Nbk na podvalníku.Nějací hajzlíci nám totálně znepojízdnili auto

Obrázek uživatele ludek

Není to tak dlouho, co kamarád našel v jedný díře 3 odznaky. Infanterii, jedničkovej záslužák a zmrzlí maso. Půl hodiny se kouřilo a kecalo, pak se ještě hledalo. U auta, po hledání, vytáhl z kapsy jen tu puškosponu. Myslel jsem si, že si dělá prdel ale, když jsem viděl jeho výraz, bylo mi jasný, že je poztrácel. Šlo se hledat znovu a celou dobu nadával, že 3 roky nekop víc věcí z jedný díry, a když se mu to povede, tak je zase poztrácí. Vše se našlo :-)

To jak píšeš s tím autem, to je hustý… Co s tím provedli?

 

Obrázek uživatele Wiking 2

Ukradli baterii,preřezali palivový hadičky,atd.Nuž ještě ležel vedle auta ..Kámoš volal švárovi a kluci byli tak hodný,že pro nás přijeli.Byl to starej Renault Twingo a za nějakej čas ho kámoš stejně odstavil.V týhle době je to folklor,bud ukrást nebo vykrást,ale v každým případě alespon rozbít.Dřív,když jsem jezdil mávat,tak jsem auto vubec neřešil,páč tohle se prostě nedělo

Obrázek uživatele brndoš

Taky jsem měl dobrou příhodu z "natáčení".Signál jako hrom,tak kopu,no a ona sekera.Nevyznám se v tom,ale nafotil jsem ji a hodil foto na web.Sekeru jsem nechal položenou na kameni s myšlenkou,třeba se někomu zalíbí.No na fotku v tu ránu byla spousta reakcí a nabídek o odkoupení za ne zrovna malou cenu.Té sekery samozřejmě.Jejda,jak já jsem mazal hledat ten kámen,kde jsem ji nechal.Ale byla tam holka,čekala na mne :)

Obrázek uživatele Pavel50

Brndoš ... tak jak to teda bylo ... byla tam holka nebo sekera . :-)))))))

Obrázek uživatele brndoš

Krejcar:jasně že sekera :)

Obrázek uživatele Fanny

Tak jsem dnes v 19 00 hod vyrazil na chvíli na oblíbené políčko u hřbitova .Medaile za osvobození Sudet a 1 marka ve stříbře 1887,I padl pěkný klíč k hodinám....Takže pole dává stále a to ještě není zorané ......

Obrázek uživatele ludek

Ty woe :-) :-) :-) prý za "osvobození" :-) :-) :-) není to náhodou za obsazení? 

Obrázek uživatele Pavel50

Luďku ... Fany. ji přeci vysvobodil z té hroudy a teď už obsadila čestné místo v sametové kufrjožce.:-))))))))))

Obrázek uživatele Fanny

ano osvobodil jsem ji z hroudy na policku.takze za zabrani sudet a za ovobozeni nasich soukmenovcu v ċsr.

Obrázek uživatele Wiking 2

Jen tak pro zájemce letecké archeologie,dnes poběhla na poli u Poděbrad výkopka Mezka Bf 109G-10 od I/KG(J) 6.Letadlo spadlo 11.2.1945,pilot přežil,vyskočil s padákem.Bohužel víc nevím,páč jsem jen projížděl kolem a nebyl čas to omrknout

Obrázek uživatele Aurumann

Ahoj,víš o tom prosím tě něco bližšího?Jako kdo to tahal ven a organizoval,nemáš na ně nějaký kontakt?Vím od táty o jednom sestřeleném Messerschmittu,třeba by mi s tím mohli pomoct..

Obrázek uživatele Wiking 2

Hele nevím,podle mýho to byla nějaká solo akce s posvěcením majitele pozemku.V opačným případě by to bylo v médiích a to jsem za poslední dobu nikde nezaznamenal..

Obrázek uživatele ludek

Přejeme vše nejlepší všem Frantům k jejich dnešnímu svátku! Ať se vám daří nejen při "hledu" ale hlavně i v životě!

Babička vám něco napekla :-)

Za Fisherklub Team
Luděk a Wiking2

Obrázek uživatele Fanny

Fanynek děkuje za přáníčko a to cukrový je super hodilo by se do sbírečky!!!!

Obrázek uživatele brndoš

Ahoj,tak jako Franta se také připojuji k poděkování za to fajn cukroví :)

Obrázek uživatele Fanny

Tak dneska ve dvě hodinky vyrážím konečně s berlí do terénu......

Obrázek uživatele ludek

Tak co Fanynku, padlo včera něco?

Obrázek uživatele Fanny

Ahoj .No byl jse v jedné vesnici u Hranic  teda přímo na Hranicích.Pole zoraný ale nic moc.4 mědáky většinou mrtvý,5 blomb,velikou hilznu asi z 2WW.No a hromadu šrotu..Aspon jsem se vyvětral.Jo ta Víska je kousek od tvý Panímámy...Jsou tam ted nový Vrtule.Poznal jsi???

Obrázek uživatele Fanny

A.....a

Obrázek uživatele ludek

No jasně, taky jsem tam zabrousil, ale zjistil jsem, že zajímavější jsou tam ty louky k serpentinám :-)

Obrázek uživatele Fanny

No ty louky mě nenapadly byl jsem až na hranicích

Obrázek uživatele Fanny

Tak koukám že všichni na lovu a jen já sedím doma s obroušenejma zubama,nemůžu se pomalu nažrat ,napít  a to nejhorší jít na hledačku do terénu....tak vám závidím!!!!!!!

Obrázek uživatele ludek

Tak co přátelé? Chystáte se na víkendový lov? Tak vám všem držím palce, ať vám detík zazpívá tu oblíbenou – hodně vysokou :-) Já už jsem taky mimo štáb fisherklubu :-)

Obrázek uživatele karlos

ja byl dneska s brachou Hladem a jeste s kolegouco nam padlo...poslu jeste dnes....ja byl zas namalovanej ale Hlad je hladovej...chi chi Karlos.

Obrázek uživatele ludek

A zkoušel jsi zapnout v terénu detektor? No vono je to vlastně u žluťáka jedno, jestli chodíš ze zapnutým nebo vypnutým - chodí stejně :-) Samozřejmě si dělám legraci, tak to prosím nikdo neberte vážně, či snad osobně :-)

Obrázek uživatele karlos

no jasne Ludecku.....zlutak pipal jak prejezd,,,,ted jsem ti neco poslal tak to sem prdni...diky Karlos.

Obrázek uživatele ludek

Tak to jo :-) když signalizoval železniční přejezd, tak je to dobrý a chodil jako ďas :-) Něco jsem tam "prdnul" :-)

Obrázek uživatele karlos

jo jo to je hladakovo prispevek ale ja posilal neco jineho.Karlos.

Obrázek uživatele karlos

koukam ze to nedoslo.....zkusim to preposlat.Karlos.

Obrázek uživatele ludek

Pro ty, kdo obdivují prvoválečné piloty stejně jako já, doporučuji se podívat na český dokument "Dejte nám křídla" - právě na něj koukám na ČT2 a smekám klobouk, parádně udělaný. Snad to někdo dostane na YouTube, hned bych to "nalinkoval" i k nám :-) 

http://www.ceskatelevize.cz/porady/10314600084-dejte-nam-kridla/210563230250001/

Obrázek uživatele Jindra

Czech Spitfire Club od nás pomáhal na tvorbě. http://www.czechspitfireclub.cz/?sekce1=fotogalerie#110404

Obrázek uživatele Fanny

Tak dneska chvilka za barákem na políčku ,padlo 5 minciček a 3 arzenbronzový knofle .Mince 10 hal.soc.5 Pfenig,50 hal.první republika a Polskej 5 grošů 1937.Za tu hodku venku to stálo...

Obrázek uživatele ludek

No vidíš :-) Pár mincí taky dobrý :-)

Obrázek uživatele Lunochod

Ahoj - Kluci asi za 10 dní mám jet na 3 dny pomáhat opravovat něco na chalupu ke známemu má to u Pastvinské přehrady - Nekoř.Vubec to tam neznám ale detík beru a chci aspoň trochu vyběhnout a tak bych poprosil jestli nemá někdo nějaký tip kam se v té oblasti mrknout.  Děkuji všem Lunochod

Obrázek uživatele Saddam

Dneska vyrážíme s kolegou směr Fojtovice a okolí na víkend nachytat nějaký klíšťata, tak kdyby chtěl někdo třeba pokecat nebo tak něco, zavolejte.
604897557
Saddam

Nazdar borcí,

nerazí zítra někdo z okolí ÚL či TP do terénu?

Jsem na příjmu na l.prause@seznam.cz, nebo na tel. 774994744

Chose78

Zdravim.

Neni nekdo z okoli BV a nepridal byse nekdo na celodenni hledacku okolo Valtic u Breclavi?  V patek 7.11. Mam tam vyhledle jedno pole, ktere je pekne upravene. Kdyztak deflyer@seznam.cz nebo 723771730

Obrázek uživatele Beax

Čau kopáči.

Kdyby se našel někdo, kdo by chtěl jet aktuálně na cca 5 dnů do Itálie na noční plážové hledačky, ihned mne kontaktujte a razíme. Náklady se rozdělí na půl a spát se může v autě.

Dle vlastní zkušenosti vím, že za hodinu se najde vždy minimálně 15EU. Spíš víc. A šperky bejvaj nečekané bonusy.

Nyní je ideální čas, než tamní pláže zaplaví armády kopáčů.

BEAX@volny.cz