Fisher upravil ceny u svých detektorů kovu

Dobrých zpráv není v životě nikdy dost a tou jednou, která by mohla člověka potěšit je ta, že Fisher upravil své ceny u některých modelů. Ten nejzásadnější a nejvýraznější zásah do ceny je ten, že vrcholový model Fisher F75 Ltd. (samozřejmě verze V2.0 - test detektoru zde) se dá pořídit za hodně zajímavou cenu 26.990 Kč, která dělá tento detektor výjimečně atraktivním pro toho, kdo chce mít v ruce tu nejvyspělejší kvalitu detektorů kovu.
Druhým zásahem do cenovky detektoru je úprava ceny u  jednoznačně nejprodávanější verze Fisheru F75 V2.0 (test zde – na rozdíl od verze Ltd. nemá dva extrémně hloubkové programy bC – Boost Process a CL - Cache Locating Process). Tento model detektoru má na sobě nyní aktuálně pověšenou cenovku 19.990 Kč.

Takto nastavené ceny jsou historicky nejnižší, jaké kdy u těchto dvou vrcholových modelů Fisherů byla. Tímto se jen potvrzuje politika značky, že jestliže chcete velmi kvalitní, vyspělý a spolehlivý detektor s plnohodnotnou 5-ti letou zárukou od prémiové značky detektoru kovů, nemusíte platit ani korunu za samotné jméno značky.

Hledu zdar!
Luděk

 

Komentáře

Mám obyč F75 v.2 bez LTD a je to špička

Obrázek uživatele Kim

Asi udělam uprgrade