Fisher upravil ceny u svých detektorů kovu

Dobrých zpráv není v životě nikdy dost a tou jednou, která by mohla člověka potěšit je ta, že Fisher upravil své ceny u některých modelů. Ten nejzásadnější a nejvýraznější zásah do ceny je ten, že vrcholový model Fisher F75 Ltd. (samozřejmě verze V2.0 - test detektoru zde) se dá pořídit za hodně zajímavou cenu 26.990 Kč, která dělá tento detektor výjimečně atraktivním pro toho, kdo chce mít v ruce tu nejvyspělejší kvalitu detektorů kovu.
Druhým zásahem do cenovky detektoru je úprava ceny u  jednoznačně nejprodávanější verze Fisheru F75 V2.0 (test zde – na rozdíl od verze Ltd. nemá dva extrémně hloubkové programy bC – Boost Process a CL - Cache Locating Process). Tento model detektoru má na sobě nyní aktuálně pověšenou cenovku 19.990 Kč.

Takto nastavené ceny jsou historicky nejnižší, jaké kdy u těchto dvou vrcholových modelů Fisherů byla. Tímto se jen potvrzuje politika značky, že jestliže chcete velmi kvalitní, vyspělý a spolehlivý detektor s plnohodnotnou 5-ti letou zárukou od prémiové značky detektoru kovů, nemusíte platit ani korunu za samotné jméno značky.

Hledu zdar!
Luděk

 

Komentáře

Mám obyč F75 v.2 bez LTD a je to špička

Obrázek uživatele Kim

Asi udělam uprgrade

Obrázek uživatele Kim

dotaz, už jde u novejch detíků vypnout světlo displaye 

Obrázek uživatele Viki

Ne ;-)

Obrázek uživatele Viki

Dá se to celkem dobře vyřešit tak, že mezi display a obal proti vlkosti (neopren) dáš barevnou folii - kamarád tam nařezal staré kancelářské desky. Vadila mu intenzita osvětlení. 

Obrázek uživatele Kim

Aha diky ja minule rukavici přes display

Obrázek uživatele knecht

To by mě zajímalo kam chodíš hledat, že chceš až tak moc zůstat skrytý wink

Obrázek uživatele Pavel50

tuším že to není z důvodu co píšeš , prostě to žere šťávu jako pjase cheeky a tunel do varty asi nemáme nikdo 

Obrázek uživatele ludek

K možnosti podsvícení displeje:
Ano jde to, já to mám třeba na svém udělané ještě přes potenciometr, kdy zastává funkci stmívače.

Pro Pavla50:
Opravdu jsi si jistý, že ta jedna mikro led má takový vliv na výdrž baterie, že – jak píšeš: "to žere šťávu jako pjase"? Já třeba nepoznám rozdíl, když mám podsvícení displeje vypnutý nebo zapnutý, a protože jsem nevypozoroval žádný, byť jen minimální úbytek výdrží baterií, podsvícení vůbec nevypínám (z 99,5% chodím hledat za normálního denního světla a nechávám svítit). Asi by sis měl nejdřív ověřit nějaká fakta, než něco napíšeš.

Obrázek uživatele Pavel50

Mám ověřeno. Vím co píšu.

Obrázek uživatele ludek

Tak ověřuj u někoho, kdo F-75 má a ví o čem mluví, protože u nás na servisu klučina pro (ryze naší) zajímavost měřil v minulosti odběr energie s vypnutým a zapnutým podsvícením displeje… Nikdy jsem ani od nikoho neslyšel argument, že se zapnutým podsvícením mu detektor, do úplného vybití baterií vydrží 33 hod. a s vypnutým podsvícením 32 hodin a 57 min.
Jen pro zajímavost – v detektoru je jedna jediná mikro led a světlo z ní se po displeji rozvádí světelnými vlákny – tím je docíleno kompaktní podsvícení celého displeje. 

Obrázek uživatele Pavel50

Jak chceš wink