Tohle není nástupce starší generace

Dobrá zpráva pro všechny, kteří čekají na novou generaci detektorů Fisher F11, F22 a F44 – aktuálně naskladněno! V krátké době projdou všechny nové detektory důkladným testem a ten zde pro všechny zájemce vyvěsíme. Osobně se velmi těším na novou F44. První dojmy z něho jsou, že rapidně předčili mé očekávání "detektorů střední třídy". Jak je už dnes známo, že Fisher si jde svou vlastní cestou prémiové značky detektorů kovů a to potvrzuje svými produkty. Když jsem si s F44 dneska trochu hrál, tak mě absolutně rozsekal reálným dosahem, rychlostí, jednoduchostí, přesností ale i samotnou výbavou samotného detektoru. Ve spolupráci s koncentrickou sondou, která je svým tvarem u Fishera nezvyklá, tak musím říci, že se sakra povedla a odvádí fantastickou práci. Když jsem to dnes konzultoval s kolegou, který doma taky jeden kus testuje, se slovy:"Ty v..e, tohle nemůže být detektor  za 12.500,-" Jeho odpověď byla: "No… já mám za chatou polygon a mám tam jeden cíl, který brala jen 75ka (a samozřejmě 75ka Ltd.) a on mi ho bere taky…"
No a už opravdu jen v krátkosti, v jedné větě. Chcete koupit F44 z druhé ruky v nějakém bazaru, ale někdo odstranil výrobní číslo? Nevadí – detektor vám ho ukáže sám na displeji a tuto funkci nelze odinstalovat, ani jinak vymyzat/odstranit. V úvahu by připadala leda taky celá nová základní deska... K tomuto kroku značka Fisher přistoupila po tom, co se ve světě objevilo větší množství Čínských plagiátů této značky.

Hledu zdar!
Luděk

 

Komentáře

Obrázek uživatele Stepan

Nevypada zle ! Hlavni jednotka na tyci vypada na navrat do dobry drivejsi ,coz si myslim ze je jedine dobre ! Jako to melo CZko atd.. Urcite stabilnejsi reseni .Display,civka ,Lcd vypada take hodne slusne .Jsem zvedav na fesaka !:)

Obrázek uživatele vrbata

Ahoj veliteli - má to výstup na sluchátka a pokud ano, jaký?

Obrázek uživatele ludek

Ahoj, no jasně, že má vstup pro sluchátka - je ¼ palcový, tedy jack 6,3mm.

Obrázek uživatele vrbata

Luďku díky za info, čuměl jsem na Youtubu na různá videa, ale díru jsem nikde neviděl, asi je načase vyrazit k očnímu:-(

Už se těším na výsledky testu, na videích to nevypadá zle;-)

Obrázek uživatele ludek

Nikam nechoď :-) On je ten vstup maskovaný záslepkou a není vidět. Je to protože je detektor voděodolný a záslepka na vstup pro sluchátka je zároveň i "špuntem".
Jestli chceš, můžeš se zastavit (teď jsem ale do 14.8. mimo ČR) a F44 ti můžu půjčit, aby sis ho vyzkoušel "on line" – to ti dá víc, než shlédnutí několika videí.  

Obrázek uživatele knecht


 Jejda , budu mít parťáka s novým detíkem. To abychom, naplánovali hledání někam k Luďkovi cheeky
 No a já přivezu ukázat divizák.

Obrázek uživatele lada

Ahoj kluci.

Chtěl bych se s vámi podělit o mé první dojmy . Měl jsem tu čest alespoň chvilku povodit v terénu novou F44.

Byl jsem zvědavý na nástupce své F4 Četl jsem pár recenzí a viděl nějaké video,ale vodit F44 v terénu je zážitek.

Parádně mi sadla do ruky,lehoučká a skvěle vyvážená dostatečně dlouhá vodíci tyč.(jsem 3metrový obr)

Příjemný snadný a rychlý odlazení půdy(automat)žádné točení potenciometry + - atd

jen stisknout GG a pumpovat

4 tóny + číselný displey potlačení železný tónů a skvělí hloubkový dosah.

Ale co je opravdu vychytávka je nastavení hlasitosti.Volume + -

někomu se může zdát jako maličkost,ale v terénu u hlučné komunikace výborná věc.

v manuálu jsem se dočetl,že detektor je vodě odolný a na videu s ním dokonce chodí pod vodopádem

to je také významné plus.

Laďa

 

 

 

Pěknej je asi popřemýšlím o druhým klacku. Koupil jsem teď Detecha EDS. Tohle by byl klacek na louky.

Obrázek uživatele Aurumann

Mě spíš zajímá kdy vyleze na trh konečně ta F 80?Tenhle rok to asi už nebude nebo ano?Díky za info,zdraví Aurumann

Obrázek uživatele ludek

F80 je projekt, který je ve stádiu vývoje. Fabrika drží veškeré informace striktně pod pokličkou a nepouští žádné informace - je to logické, už jen z konkurenčního hlediska. Jen se ví, že existují dva kusy, na kterých projektový inženýři pracují. Nikdo ale neřekne, kdy bude vývoj ukončen a představen veřejnosti. Kdo zná značku Fisher a její politiku, tak ví, že to není prvoplánovitá značka, ale staví na základních kamenech serióznosti, spolehlivosti a kvality. Proto si všechny své detektory před vypuštěním do prodeje podrobí nejpřísnějším zátěžovým testům, testům spolehlivosti a stability, tak aby byl dodržen jejich slogan "prémiová značka detektorů kovů". Jestli se tedy dočkáme F80ky příští rok, nebo za dva, tři, čtyři roky, to nikdo neví.
Na druhou stranu musím ale říci, že má osobní zkušenost je ta, že Fisher dokáže uvést detektor na trh "ze dne den", aniž by o tom "rok tlachal do vzduchoprázdna" – i toto je mi sympatický, také mám raději "věc uvést v život, než o ní dva roky vést hospodské tlachy".  

Obrázek uživatele Aurumann

No tak teda uvidíme smileyyes ..

Obrázek uživatele lada

ahoj Kluci.

Myslím,že nejlepší recenzi na F44 dělá pan Vrbata.

koukněte na poslední příspěvky a na jeho kouzelnou hůlku F44

není třeba dalších komentářů.

Lada