O Fisherklubu

 

O Fisher Klubu

Naše stránky jsou určený především pro všechny zájemce o hledání, bez rozdílu jakou značku detektoru preferujete. Jsme přesvědčení, že kvalitní web dělají rozumní návštěvníci a právě pro ty je tento web určen. Jakékoliv neslušné chování bude potrestáno zákazem dalšího vstupu na naše stránky.

Symboly totalitních režimů

Na našich klubových stránkách se vyskytují symboly totalitních, nedemokratických režimů. Především pak v sekci "FALERISTIKA", která obsahuje nejrůznější druhy německých, druhoválečných vyznamenání, rozdělené podle výrobců i tříd. Obsah každého katalogů, na našich stránkách je originální, druhoválečná produkce a slouží výlučně k porovnání výrobců i typu, včetně další sběratelské i badatelské činnosti. Zcela jistě neslouží žádný obsah našich stránek k propagaci nějakého pochybného uskupení potlačující práva a svobodu člověka nebo takového uskupení, které hlásá národnostní, rasovou či třídní zášť vůči jiné skupině osob. Taková hnutí nepodporujeme a striktně se proti nim vyhraňujeme.

U německých militarií je to v mnoha případě právě svastika, podle které se dá rozeznat dobový originál od novodobého falzifikátu. Na našich stránkách bedlivě sledujeme jednotlivé komentáře i samostatné diskuze vč. příspěvků jednotlivých uživatelů, a pokud se objeví jakýkoliv náznak propagandy některého z totalitních režimů, nebo komentář/ příspěvek uživatele hlásá národnostní, rasovou či třídní zášť vůči jiné skupině osob. Bude tento komentář v nejkratším možném čase smazán, příspěvek nebude ani zveřejněn a dotyčnému uživateli bude deaktivován jeho účet na našich stránkách, čímž zanikne jeho právo a možnost psaní komentářů vč. vkládání textového i obrazového materiálu na naše stránky. Za tuto případnou skutkovou záležitost neneseme žádnou zodpovědnost.

Pokud někoho tyto symboly pohoršují, a nemá pochopení pro sběratelskou činnost druhoválečných artefaktů, toho prosíme, aby naše stránky neprodleně opustil.

Co na stránkách nejdete

Stránky jsou v první řadě zaměřené na hledání. Protože je pro nás značka detektorů Fisher číslo jedna mezi detektory, najdete tady všechny možné informace o této značce. Určitě nebudou scházet zkušenosti s různými možnostmi nastavení v rozlišném prostředí. Budeme se věnovat i jednotlivým speciálním úpravám konkrétních Fisherů a v tomto uvítáme právě vaše poznatky a zkušenosti. Protože preferujeme výlučně značku detektorů Fisher, na stránkách najdete vše možné o hledání artefaktů právě s touto značkou. V žádném případě neříkáme, že ostatní značky detektory jsou špatné. Nám prostě vyhovuje osvědčená a léty prověřená značka Fisher. Hledání je pro nás koníčkem, kterým trávíme 100% volného času bezezbytku. Strávíme s kamarády spousty času v přírodě, většinou v krajině, která nám vypráví svou historii a o tom jsou tyto stránky. Další nedílnou součástí webu jsou veškeré možné informace o výrobcích všemožných vyznamenání a ocenění především z období druhé světové války a tyto informace neustále rozšiřovat. Samostatnou sekcí budou německé identifikační známky německé branné moci a jejich určení. Tuto sekci chceme zpracovat katalogovým způsobem. To samé platí v podstatě o divizních znacích. V plánu toho máme mnohem více a tak v budoucnu můžete počítat s rozšíření o další samostatná témata. Je potřeba také říci, že ne všechny soubory budou všem dostupné. Jde o klubové stránky a tak do některých sekcí budou mít přístup pouze registrovaní uživatele. Je to z toho důvodu, že našim registrovaným uživatelům chceme poskytnout více kvalitních informací.

Proč si zřídit účet

Jen registrovaní uživatelé budou mít zpřístupněné všechny sekce stránek neomezeně a můžou vstupovat i zakládat diskuze. Každý měsíc dostanete do e-mailu „newslatter Fisherklubu“ (jaké si jednostránkové noviny ve formátu PDF), ve kterém se dočtete, co nového se připravuje, na čem se pracuje atd. Z technických a administrativních důvodu budeme sledovat aktivitu registrovaných členů a v případě že „Nick“ (přezdívka) nebude delší dobu využívaná (zhruba 10 měsíců), bude zrušená.

Jak získat registraci

Protože nám jde v první řadě o kvalitu webu, registrace proběhne na základě zaslání příspěvku. Za příspěvek se považuje třeba zpracované téma z jakéhokoliv sběratelského, nebo hledačského oboru.  Za příspěvek se považuje také text a fotky z vašich hledačských výprav. Příspěvky, které ponesou jasné známky záminky získat pouze registraci (např. fotka sněhuláka s textem „toto jsem našel na dnešním hledání a pípnul jsem ho na knoflík“) nebudou tolerovány. Při odesílání vašeho prvního příspěvku a tím pádem aktivace vaší registrace nezapomeňte odeslat i tento formulář. Vyplňte křestní jméno, vyberte si přezdívku, kterou chcete na našich stránkách používat a uveďte váš e-mail. Na tento e-mail vám přijde během 24 hod. v pracovních dnech potvrzení o aktivaci vaší registraci. K vaší přezdívce si můžete vybrat i obrázek o velikosti 60 mpx. Z jedné IP adresy počítače je možná pouze jedna registrace.

Luděk

ludek@fisherklub.cz