Raport z mezisvátečního mávání

Tak máme za sebou třetí ročník mezisvátečního hledu a v tuto dobu nám tedy nezbývá nic jiného, než podat raport. Nutno podotknout, že celé setkání se neslo v ryze přátelském a kamarádském duchu. Je fajn potkat známe tváře a seznámit se s novými lidmi. Mrzí mě jen, že jsem si nestihl popovídat se všemi, ať už to bylo z důvodu, že museli odjet dřív domů, nebo prostě nezbyl čas. Na závěrečné společné fotce nám letos schází Wiking2 s Hanzem a kvikacek, kteří museli odjet dřív ku své domovině. Letos, co se nálezů týká, zabodovala asi nejvíce kralupská divize, která si to za předchozí ročníky jistě zasloužila – na jejích nález medaile „Marketa Lazarová“ z prvního ročníku se taky zavzpomínalo – marně se tenkrát za ní dožadovali vyššího bodového ohodnocení :-D Jinak nálezy, ve směs standartní u všech. Některé naleznete v klubové sekci, pod nicky jednotlivých zúčastněných uživatelů. Ještě jednou tedy díky za super den a těším se na další společnou akci. Byl to super den, s partou pohodářů co nezkazí žádnou zábavu a legraci a opět nám přálo i počasí (zatím jsme byly pod nulou jen loni).

  

 

Komentáře

Obrázek uživatele karlos

Super akce,jsme radi ze jsme se mohli zucastnit,vsem dekujeme a tesime se na dalsi.taky dodam par fotecek.A Kralupakum jeste jednou GratulaceyesKarlos,Piskle a Hlad.

 

Obrázek uživatele Kurt

Krásně prožitej den s pohodovejma lidma co si člověk může víc přát, počasí taky paráda prostě super akce.

Jak již bylo řečeno škoda že jsme si víc nepokeceli, tak snad příště.Kralupákům taky gratulace a Pískleti všechna čest že to s námi ustála.

Jinak kamarádi přátelé Všem všechno nej nej do Nového roku 2016 ať to krásně pípá a těším se na další setkání.  Kurt.

Taky mě mrzí, že nebylo víc času na pokec. Ale díky za příjemné přijetí a v příštím roce opět na viděnou. Vám všem všechno nej do Nového Roku 2016!

Obrázek uživatele 2kajman

Při jednodenním setkání není tolik času na pokec,prostě se to nestíhá.Ale jinak pěkně strávený den.Takže kluci.ať se Vám všem v Novém roce 2016 stále daří a těšíme se na další setkání."Kajmani"Jirka a Radim.

Obrázek uživatele ludek

Souhlasím s tím, že stráveny den s fajn partou kamarádů má svou, nenahraditelnou hodnotu. Jinak, protože jsem hlava děravá, zapomněl jsem pochválit Kurta za domluvení hospody a zároveň mu poděkovat za to, že nám ušetřil trápení při výběru z jídelního lístku (váhal bych dlouze, jestli si mám dát srnčí hřbet na víně, nebo snad telecí líčka…) a všem nám nechal naservírovat jednotné jídlo – výpečky :-D Je vidět, že je to ostřílený bard z KVH – když Eintopf, tak pro všechny :-D

Kurt ještě jednou díky!

Obrázek uživatele karlos

nemuzem jinak nez souhlasit...funel jsem jak prase z bukvic...Jeste jednou diky vsem a KurtoviyesKarlos

Obrázek uživatele Vatys

Zdar chlapáci,akce byla povedená a jsem rád,že jsem se mohl zůčastnitsmileyNa nálezy u mě poněkud slabší,ale vůbec nevasmileyDobrá banda a kámoši jsou nadevšewink Už teď se těším na další ročníkwinkVýpečky ala,, závodka´´ super!smileyyesDíky Kurtovi za organizaciwink

Obrázek uživatele gutast

Hezkej den s pohodovejma lidma.Rád jsem vás všechny po delší době zase viděl a těším se na další setkání.

Obrázek uživatele Pavel50

Nádherný den s partou pohodářů . Výpečky -  birell  na ajncku . 

JEN ........ velká škoda že nedorazili vytoužené hudební požitky cheekyvíce info v klub.sekcicheeky

Obrázek uživatele vrbata

Jsem rád, že jsme se s kolegou opět zúčastnili, viděli pár starých ksichtůcheeky a poznali některé novécool hodili nějaký ten pokec o hledání a nálezech a je jen škoda, že to bylo tak krátkéyes